Svatební fotograf
Váš svatební den se blíží? Profesionálně nafotím Váš svatební den! Svatební fotograf je důležitou součástí celé svatby. K fotografiím se budete rádi vracet. Doprava po Praze zdarma.

Podívejte se na ukázky svatebních fotografií a vyberte si jeden z balíčků, nebo si vytvořte svůj svatební foto balíček. Snažim se o takové fotografie, ke kterým se budete rádi vracet a s nadšením je ukazovat svým známým a rodině. Fotografie Vám také rád vytisknu. Používáme nejnovější a profesionální techniku značky Canon.

První balíček

Cena: 4 000,- Kč možnost přiobjednání svatebního kameramana za 5 000,- Kč.

Získáte fotografie příchodu svatebčanů, oficialit před obřadem, slavnostního příchodu do obřadní síně, samotný obřad, nasazení snubních prstýnků, první polibek, podpisů novomanželů a svědků, gratulace, společné fotografie svatebčanů, menší i větší skupinky, stylizované fotografie novomanželů, odjezd na hostinu.

Orientační doba focení je 1 hodina a 30 minut. Dostanete DVD nebo USB se všemi fotografiemi (cca. 150-300 fotek, v plné velikosti). Pokud budete chtít vytvořím webovou galerii pro lepší sdílení svatebního dne. Doprava po Praze zdarma.

Tento baliček není možné rezervovat ve svatební sezóně (lze pouze po,ut,stř a čt)

Druhý balíček

Cena: 9 500,- Kč možnost přiobjednání svatebního kameramana za 10 500,- Kč.

Fotografie z obřadu i svatební hostiny. Získáte fotografie příchodu svatebčanů, oficialit před obřadem, slavnostního příchodu do obřadní síně, obřad, nasazení snubních prstýnků, Váš první polibek, podpisů novomanželů a svědků, gratulace, společné fotografie svatebčanů, menší i větší skupinky, stylizované fotografie novomanželů v místě obřadu (nebo na jiných lokacích dle dohody), odjezd na hostinu, zametání střepů talíře, přenášení nevěsty přes práh, přípitek, proslov, polévka, fotografie hostů, krájení dortu, první tanec novomanželů a předávání dárků.

Orientační doba focení je 5 hodin. Dostanete DVD nebo USB se všemi fotografiemi (cca. 400 fotek, v plné velikosti). Pokud budete chtít vytvořím webovou galerii pro lepší sdílení svatebního dne. Doprava po Praze zdarma.

Třetí balíček

Cena: 20 000,- Kč možnost přiobjednání svatebního kameramana za 20 000,- Kč.

Dokumentace celého svatebního dne, včetně příprav nevěsty (účes, líčení, oblékání) a ženicha, zdobení aut, rodinných zvyklostí, příchodu svatebčanů, oficialit před obřadem, slavnostního příchodu do obřadní síně, obřad, nasazení snubních prstýnků, Váš první polibek, podpisů novomanželů a svědků, gratulace, společné fotografie svatebčanů, menší i větší skupinky, stylizované fotografie novomanželů v místě obřadu (nebo na jiných lokacích dle dohody), odjezd na hostinu, zametání střepů talíře, přenášení nevěsty přes práh, přípitek, proslov, polévka, fotografie hostů, krájení dortu, první tanec novomanželů, předávání dárků, večerní veselí a další.

Orientační doba focení je 12 hodin. Dostanete DVD nebo USB se všemi fotografiemi (více než 800 fotografií, v plné velikosti). Pokud budete chtít vytvořím webovou galerii pro lepší sdílení svatebního dne. Doprava po Praze zdarma.

Doprava mimo Prahu 7,- Kč/Km

Individuální balíček

Přizpůsobte si focení Vašim požadavkům. K dispozici je více fotografů, mobilní ateliér, tisk fotografií na místě a další služby. Kontaktujte nás pro více informací, rádi Vám pomůžeme.

Tisk svatebních fotografií

Myslím si že fotografie má to pravé kouzlo až když je na papíře. Proto Vám dávam ke každému balíčku tištěné fotografie dle vašeho výběru.

Přiobjednání fotografií

10x15 15,- Kč
A4 55,- Kč

Fotografie tiskneme na tiskárně značky Canon

Showreel 2019 svatebního kameramana

Fotky z mého Instagramu

Nejnovější fotografie, které nafotím, dávám i na svůj instagram, zde vidíte pár z nich.